Про погодження проекту рішення порядку денного двадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від   17.05.2017  №1

Про погодження проекту рішення

порядку денного  двадцятої

позачергової сесії районної ради

сьомого скликання

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення  постійних комісій, президія районної ради

ВИРІШИЛА:

Погодити наступний  проект рішення порядку денного двадцятої позачергової сесії районної ради з депутатськими  запитами, що надійшли на адресу районної ради після прийняття розпорядження голови ради про скликання сесійного засідання, а саме:

1. Про підтримку депутатського запиту Янчук О.В. щодо виділення коштів на ремонт дороги по вул. Городинська в с. Веселе.

Інформує: Янчук О.В. – депутат районної ради.

2. Про підтримку депутатського запиту Янчук О.В. щодо виділення коштів на перекриття даху дошкільного закладус. Веселе „Капітошка”.

Інформує: Янчук О.В. – депутат районної ради.

3. Про підтримку депутатського запиту Писарук А.Г. щодо виділення коштів на поточні та капітальні ремонтно – будівельні роботи ЗОШ І - ІІІ ст. с. Піддубці.

Інформує: Писарук А.Г. – депутат районної ради.

4. Про підтримку депутатського запиту Никонюка А.О. щодо надання інформації.

Інформує: Никонюк А.О. – депутат районної ради.

5. Про виконання Програми „Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів”.

Інформує: Гніровський Ю.В. - начальник управління Державної казначейської служби України у Волинській області.

6. Про затвердження Програми інформатизації та комп'ютерного захисту інформаційних ресурсів при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів Луцького району на 2017 рік.

Інформує: Гніровський Ю.В. – начальник управління Державної казначейської служби України у Волинській області.

7. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин  у Луцькому  районі на 2017- 2020 роки.

Інформує: Маркевич Р. Я. – в.о. начальника відділу у Луцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

8.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, що намічена для передачі в оренду площею 0,0200 га, підприємцю Мар’юку Ігорю Григоровичу для будівництва та обслуговування автозупинки з магазином ритуальних послуг розташованої за межами населених пунктів Липинської сільської ради Луцького району Волинської області.

9. Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Інформує: Хомич О.С.- начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

10. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області делегованих районною радою повноважень на 2017 рік.

Інформує: Гусак І.Я. – заступник керівника апарату, завідувач сектору організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

11. Про  внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік.”

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

12. Про направлення на навчання голови районної ради.

Інформує: Шкльода М.О. – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

13. Про надання дозволу комунальному закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я.

Інформує: Чертюк О.П. – в.о. головного лікаря КЗ „ Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

14. Різне.

Голова президії                                                                    В.В. Приходько

Дата прийняття: