Про погодження проекту рішення „Про затвердження порядку денного чотирнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання”

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від   22.12.2016  №2

Про погодження проекту рішення

„Про затвердження порядку денного

чотирнадцятої позачергової сесії

районної ради сьомого скликання”

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення  постійних комісій, враховуючи протокол постійної комісії з питань бюджету, президія районної ради

ВИРІШИЛА:

1. Виключити з проекту рішення районної ради „ Про затвердження порядку денного чотирнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання” питання  Про районний бюджет на 2017 рік та  перенести його розгляд на 26 грудня 2016 року.

2. Погодити наступний проект рішення „Про затвердження порядку денного чотирнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання”, а саме:

1. Про підтримку депутатського запиту Котка О.М.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

2. Про звіт голови районної ради.

Звітує: Приходько В.В. – голова районної ради.

3. Про визначення строків проведення звітів депутатів районної ради сьомого скликання перед виборцями.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

4. Про Районну програму „Обдарованість ” на 2017 рік.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

5. Про затвердження Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району на 2017 рік.

6. Про затвердження Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки.

7. Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.

8. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.

9. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна.

10. Про затвердження районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017 – 2021 роки.

Інформує: Гладчук Л.Г. – начальник служби в стравах дітей райдержадміністрації.

11. Про затвердження Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки.

Інформує: Смілий В.М. – завідувач сектору з питань цивільного захисту, правоохоронної, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції апарату райдержадміністрації.

12. Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в районі на 2017 – 2018 роки у новій редакції.

13. Про затвердження Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2017 рік.

14. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення районної ради.

Інформує: Ткачик О.В. – директор комунального підприємства „Луцьке”.

15. Про план роботи районної ради на І півріччя 2017 року.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

16. Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого та нерухомого майна.

Інформує: Левчук Л.П. - головний лікар КЗ „Луцький районний центр надання первинної медико - санітарної допомоги.

17. Про передачу майна бібліотек с. Милуші, с. Княгининок, смт Рокині, Княгининівської школи мистецтв, Рокинівської школи мистецтв.

Інформує: Зінчук В.М. – завідувач сектору культури райдержадміністрації.

18. Про звільнення Левчук Л.П. з посади головного лікаря комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

19. Різне.

Голова президії                                                                   В.В. Приходько

Дата прийняття:
22.12.2016