Про погодження проекту рішення порядку денного одинадцятої позачергової сесії районної ради

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від   21.09.2016  №1

Про погодження проекту рішення

порядку денного одинадцятої позачергової

сесії районної ради

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення  постійних комісій, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва від 20.09.2016, лист Управління Держгеокадастру у Луцькому районі Волинської області від 20.09.2016 № 5555-304-5555.24-2754/2-16, президія районної ради

ВИРІШИЛА:

1. Виключити з проекту  рішення районної ради „Про порядок денний одинадцятої позачергової сесії районної ради” питання:

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 24,9362 га, наміченої для передачі в оренду громадянину Поліщуку Олександру Петровичу для створення та ведення фермерського господарства і розташованої за межами населених пунктів Веселівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 25,5998 га, наміченої для передачі в оренду громадянину Поліщуку Олександру Петровичу для створення та ведення фермерського господарства і розташованої за межами населених пунктів Веселівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 18,7303 га, наміченої для передачі в оренду громадянину Поліщуку Олександру Петровичу для створення та ведення фермерського господарства і розташованої за межами населених пунктів Веселівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 85,0433 га, наміченої для передачі в оренду громадянину Поліщуку Олександру Петровичу для створення та ведення фермерського господарства і розташованої за межами населених пунктів Веселівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок площею 53,2558 га, намічених для передачі в оренду громадянину Поліщуку Олександру Петровичу для створення та ведення фермерського господарства і розташованих за межами населених пунктів Веселівської сільської ради.

2. Погодити наступний проект рішення порядку денного одинадцятої позачергової сесії районної ради, а саме:

1Про інформацію керівника Луцької місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури на території Луцького району.

Інформує: Галас К. В. – в.о. керівника Луцької місцевої прокуратури .

2Про підтримку Звернення депутатів Іваничівської районної ради Волинської області до Верховної Ради України щодо внесення змін до правил перебування транспортних засобів з іноземною реєстрацією на території України.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

3. Про затвердження Комплексної програми протидії корупційним та терористичним проявам  у Луцькому районі на 2016 – 2017 роки.

Інформує: Вознюк В.М. – помічник начальника Управління ( з правової роботи) – старший юрисконсульт УСБУ у Волинській області.

4. Про внесення зміни до Програми економічного і соціального розвитку Луцького району на 2016 рік.

Інформує: Сігуа Т.О. – завідувач сектору економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 № 4/23 „Про районний бюджет на 2016 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

6. Про перейменування Маяківської дитячої музичної школи у Княгининівську дитячу школу мистецтв.

Інформує: Зінчук В.М. – завідувач сектору культури райдержадміністрації.

7. Різне.

Голова президії                                                                   В.В. Приходько

Дата прийняття:
21.09.2016