Про погодження проекту рішення порядку денного шостої чергової сесії районної ради

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від   24.02.2016  №1

Про погодження проекту рішення

порядку денного  шостої

чергової сесії районної ради

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення  постійних комісій, президія районної ради

ВИРІШИЛА:

1. Погодити наступний проект рішення порядку денного шостої чергової сесії районної ради з пропозиціями, а саме:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку Луцького району за 2015 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

Інформує: Ярмольський І.П. –голова райдержадміністрації.

2. Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 роки.

Інформує: Томаченко О.В. – в.о. начальника відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

3. Про Районну програму „Обдарованість” на 2016 рік.

4. Про Районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки.

5. Про Районну цільову програму національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки.

6. Про районну Програму „Вчитель” на 2016 - 2017 роки.

7. Про Комплексну програму розвитку галузі агропромислового розвитку Луцького району на 2016 – 2020 роки.

Інформує:  Шимчук В.В. – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

8. Про затвердження змін та доповнень до Статуту комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”.

Інформує: Гурська В.В. – заступник головного лікаря КЗ „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги.”

9. Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Луцькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2016 рік.

Інформує: Гусак І.Я. – заступник керівника апарату, завідувач організаційного сектору апарату райдержадміністрації.

10. Про виконання районної Програми розробки схем планування територій та коригування генеральних планів населених пунктів Луцького району на 2008 – 2012 роки (продовжена  на 2013 – 2015 роки).

Інформує: Велк В.А. – завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації.

11. Про затвердження Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік.

Інформує: Авраменко С.З. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

12. Про внесення змін до Програми соціального захисту на 2012 – 2017 роки.

13. Про Районну програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2016 - 2020 роки.

Інформує: Смілий В.М. – головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи райдержадміністрації.

14. Про затвердження Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань у Луцькому районі на 2016 рік.

15. Про внесення змін та доповнень до Програми матеріально – технічного забезпечення військовослужбовців району.

16. Про Програму інформатизації Луцького району на 2016 рік.

Інформує: Тирилюк Т.О. – начальник відділу інформаційної діяльності, інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

17. Про затвердження звіту „Про виконання районного бюджету за 2015 рік.”

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

18. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2015 № 4/23 „Про районний бюджет на 2016 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

19. Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек – філій села Сарнівка та села Хорохорин.

Інформує: Зінчук В.М. – завідувач сектору культури райдержадміністрації.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1197 га багаторічних насаджень, що надана у власність Похилій Лідії Василівні для індивідуального садівництва, яка розташована за межами населених пунктів, на території садівничого товариства „Дубок” Боголюбської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Стрільчук А. А. – в.о. начальника Держгеокадастру у Луцькому районі.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,7148 га, що намічена для передачі в оренду для рибогосподарських потреб, розташованої за межами населених пунктів Садівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Інформує: Стрільчук А. А. – в.о. начальника Держгеокадастру у Луцькому районі.

22. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих в міжсесійний період.

23. Різне.

Голова президії                                                                   В.В. Приходько

Дата прийняття:
24.02.2016