Про погодження проекту рішення порядку денного п’ятої позачергової сесії районної ради

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від   15.01.2015  №1

Про погодження проекту рішення

порядку денного  п’ятої

позачергової сесії районної ради

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення  постійних комісій, президія районної ради

ВИРІШИЛА:

1. Включити додатково у проект рішення районної ради Про порядок денний  п’ятої  позачергової  сесії  районної ради питання:

- Про передачу майна бібліотек с. Сарнівка та с. Хорохорин.

Інформує: Зінчук В.М. – завідувач сектором культури райдержадміністрації.

2. Погодити наступний проект рішення порядку денного п’ятої  позачергової сесії районної ради з пропозиціями, а саме:

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Луцького району на 2016 рік.

Інформує: Боярчук В.А. – перший заступник голови райдержадміністрації.

2. Про районну програму заходів щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на період з 2016 по 2018 роки.

Інформує: Кічук О.Б. – начальник Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції Головного Управління Національної Поліції у Волинській області.

3. Про Програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району на 2016 рік.

Інформує: Сидорук Ю.С. – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2016 № 4/23 „Про районний бюджет на 2016 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів Луцької райдержадміністрації.

5. Про передачу майна бібліотек с. Сарнівка та с. Хорохорин.

Інформує: Зінчук В.М. – завідувач сектору культури райдержадміністрації.

6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих в міжсесійний період.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

7. Різне.

Дата прийняття: