Про затвердження порядку денного одинадцятої чергової сесії районної ради шостого скликання

Сесія №:
Номер:
Л У Ц Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

Про затвердження порядку денного
одинадцятої чергової сесії районної
ради шостого скликання
Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
ВИРІШИЛА:
затвердити для розгляду одинадцятої чергової сесії районної ради шостого скликання такий порядок денний:
1. Про підтримку депутатського запиту Гроголя Л.І щодо відновлення зупинки по вул. Рівненська у селі Струмівка.
Інформує: Гроголь Л.І.- депутат районної ради.
2. Про підтримку депутатського запиту Перевознік О.І. щодо впорядкування графіку автобусного маршруту.
Інформує: Перевознік О.І.- депутат районної ради.
3. Про затвердження звіту „Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року”.
Інформує: Бусель Л.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року №3/2 „Про районний бюджет на 2011 рік”.
Інформує: Бусель Л.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
5. Про надання згоди на безоплатну передачу майна.
 Інформує: Волошенюк І.В. - голова районної ради.
6. Про безоплатну передачу матеріалу.
Інформує: Троцюк Т.М. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.
7. Про погодження списання основних меліоративних фондів (внутрішньогосподарських зрошувальних систем) на території Маяківської та Піддубцівської сільських рад.
Інформує: Шилік В.В.- заступник голови райдержадміністрації , начальник управління агропромислового розвитку.
8. Про структуру, чисельність виконавчого апарату районної ради та витрати на його утримання.
Інформує: Волошенюк І.В. – голова районної ради.
9. Про підтримку громадської організації « Захист дітей війни».
Інформує: Ткаченко Л.О. – голова громадської організації «Захист дітей війни».
10. Про розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації видані в міжсесійний період.
Інформує: Волошенюк І.В. – голова районної ради.
11. Різне.
Голова районної ради І.В.Волошенюк