Про погодження порядку денного

Президія

від   16 грудня  2014 року  № 2

Про погодження порядку денного

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, президія районної ради

ВИРІШИЛА:

Погодити запропонований проект порядку денного тридцять дев’ятої позачергової сесії районної ради, а саме:

1. Про внесення змін та доповнень до районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2012 – 2016 роки.

Інформує: Гусак І.Я.– начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

2. Про затвердження змін до статуту комунального підприємства „Луцьке”.

Інформує: Веремчук В.Б. – заступник голови районної ради.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 08.02.2014 № 29/2 „Про районний бюджет на 2014 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів районної державної адміністрації.

4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих в міжсесійний період.

Інформує: Гвоздецький О.Я. –  голова районної ради.

5. Про план роботи районної ради на 2015 рік.

Інформує: Веремчук В.Б. – заступник голови районної ради.

6. Про визначення строків проведення звітів депутатів районної ради шостого скликання перед виборцями.

Інформує: Філозоф М.В. – голова постійної комісії районної ради з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю.

7. Про організацію безкоштовного харчування   учнів 1 – 4 класів та дітей пільгових категорій.

Інформує: Тарасенко М.М. – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

8. Різне.

Голова Президії                                                                          О.Я. Гвоздецький

Дата прийняття:
16.12.2014