Ви є тут

"Жодне село не залишиться без послуг "Укрпошти", - очільник волинської дирекції Іван Люсак

 

До кінця листопада у селах громад Луцького району ще працюватимуть стаціонарні відділення «Укрпошти» та паралельно у тестовому режимі  їздитимуть пересувні відділення поштового зв’язку. Про це розповів директор Волинської дирекції АТ «Укрпошта» Іван Люсак під час зустрічі із головою Луцької районної ради Олександром Омельчуком.

Нагадаємо, до райради надійшла чимала кількість звернень від мешканців сіл Луцького району, які стурбовані тим, що відділення «Укрпошти» припиняють свою роботу, а листонош звільняють.

Як запевнив Іван Люсак, після впровадження всеукраїнського проєкту «Пересувні відділення «Укрпошти» жоден населений пункт не залишиться без послуг, які надає «Укрпошта»: виплата пенсій, переказів, прийом комунальних платежів, доставка посилок, ліків, торгівля продуктами народного споживання тощо.

«Ми і надалі будемо доступні у кожному населеному пункті. Глобально нічого не змінюється. У тих селах, де населення менше ніж 1200 осіб, працюватимуть не стаціонарні відділення, а пересувні. Тобто раз чи два рази на тиждень приїжджатиме бригада пересувного відділення у складі трьох працівників: листоноші, начальника пересувного відділення та водія-супроводжувача», - розповів Іван Люсак.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук поцікавився, у який спосіб доставлятиметься пенсія.

Директор волинської «Укрпошти» пояснив, що у випадку наявності у селі 100 і більше людей, яким виплачують пенсії, стаціонарне відділення зберігається і буде працювати листоноша. Якщо пенсіонерів менше, аніж 100, тоді їм привозитимуть пенсію додому пересувні відділення.

«Листоноша з водієм розвозитиме пенсію та пресу по будинках, а начальник відділення надаватиме поштові, логістичні, фінансові послуги мешканцям у відведеному для цього приміщенні», - зауважив Іван Люсак.

Крім того, за словами директора волинської «Укрпошти», перехід до нового формату роботи покликаний також поліпшити умови праці листонош.

«Історично так склалося, що листоноші розносять пенсії і на них неодноразово нападали грабіжники. Листоноші на велосипедах змушені були долати відстань з кореспонденцією, товарами та грошима, а зараз їм надається зручний автомобіль із водієм, сейфом та відеокамерами», - зауважив він.