Вітання голови Луцької районної ради Олександра Омельчука з Днем Незалежності України

Шановні волиняни!

Щиро вітаю Вас із 30-ою річницею Незалежності нашої славної України!

День Незалежності – визначне свято, день, про який мріяли та якого століттями прагнули поярлмені у рабстві українці. Цьогоріч минає три десятки років, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй землі. Це свято пам’яті про цілі покоління, що творили націю і боролися за державність.

Нині Україна – незалежна! Так, роки незалежності стали випробовуванням на зрілість, терпіння, толерантність...  Але не може бути сумніву у тому, що працелюбний народ України в змозі жити у розвиненій, самодостатній країні, у якій немає війни. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні.

Сила нації у єдності, тож нехай кожна українська родина, кожна громада буде згуртованою навколо спільної мети – квітучої та розвинутої країни!

Бажаю бадьорості духу, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення та добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!

Слава Україні!

Героям слава!