Відбулося засідання двадцять шостої чергової сесії районної ради шостого скликання

10 жовтня відбулося засідання двадцять шостої чергової сесії районної ради шостого скликання. Із 62 районних обранців прибули та зареєструвалися 42.

В роботі сесії районної ради взяли участь начальник Луцького РВ УМВС України у Волинській області Сергій Тягунов, заступник прокурора Луцького району Павло Манзій, помічник народного депутата України Мартиняка Сергія Васильовича Олександр Пиза, керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Ігор Волошенюк привітав депутатів, які відзначали свої дні народження в міжсесійний період.

Потому голова ради Ігор Волошенюк та голова райдержадміністрації Володимир Демчук вручили відзнаки „Почесний громадянин Луцького району” Юрію Сургенту та Галині Березі.

Засідання розпочалось із розгляду  депутатських запитів. Депутатами районної ради були підтримані запити : Івана Бондара  щодо сприяння у передачі приміщення ДГ „Перемога” Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції інституту сільського господарства Західного Полісся національної Академії аграрних наук України, Валентини Коменди: -  щодо покращення роботи автобусного маршруту №32 та відновлення маршруту Луцьк-Липини через Київський майдан; - та щодо введення посади електрика у навчальних закладах району.

Районна  рада оперативно приступила до розгляду запланованих питань порядку денного:

1.Про інформацію прокурора Луцького району Масалова С.М. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

2. Про інформацію начальника Луцького РВ УМВС України у Волинській області Тягунова С.А. про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

3. Про звіт народного депутата України Мартиняка С.В.

4. Про затвердження звіту „Про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року”.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.12.2012 №21/12 ”Про районний бюджет на 2013 рік”.

6. Про затвердження переліку закладів культури базової мережі Луцького району.

7. Про районну цільову програму «Питна вода 2013 -2015».

8. Про районну цільову Програму поводження з твердими побутовими відходами в районі на 2013 – 2015 роки.

9. Про надання згоди на прийняття котельні у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

10. Про звернення Української асоціації районних та обласних рад до Президента України Януковича В.Ф. щодо проекту Указу про затвердження Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

11. Про розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації видані в міжсесійний період.

12. Різне.

По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

,