В Торчині відсвяткували День Незалежності України

23 серпня відбулись урочистості в Будинку культури селища Торчин присвячені 22-й річниці Дня незалежності України. Не зміг оминути даний захід голова районної ради Ігор Волошенюк. Він особисто привітав усіх жителів селища зі святом, побажав усім  міцного здоров’я та щастя, добра та миру, достатку та щедрої долі, сили та наснаги.

Також очільник району за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 22-ї річниці Незалежності України вручив Почесні грамоти та оголосив Подяки голови районної ради представникам Торчинського краю.

По завершенню урочистої частини усі присутні мали можливість насолодитись святковим концертом за участі заслуженого народного ансамблю пісні і танцю «Колос».