Урочиста академія з нагоди 1025-річчя хрещення Русі – України

19 жовтня відбулась урочиста академія з нагоди 1025-річчя хрещення Русі – України  в селищі Торчин.

Понад тисячоліття тому князь Володимир об'єднав землі Київської Русі в єдину могутню державу. Християнська традиція стала основою українського державотворення. Від часів святого Володимира Україна є невід'ємною частиною європейської християнської цивілізації.

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

В урочистостях взяли участь предстоятелі Помісних Православних Церков, голова районної ради Ігор Волошенюк, голова районної державної адміністрації Володимир Демчук, заступник голови районної державної адміністрації Арсен Сидорчук, депутати районної ради та сільські, селищні голови.

Захід розпочався святковою ходою до храму, де потому відбулось Богослужіння. Присутні вшанували Пулганівську Чудотворну ікону Божої Матері та 920-ту річницю Торчинської парафії.

Урочистості продовжились в будинку культури святковим концертом.