У школі села Мерва встановили нові вікна

У школі села Мерва встановили нові енергоощадні вікна. Як змінився навчальний заклад та чого ще потребує, оглянули народний депутат Вячеслав Рубльов та радник голови Луцької районної ради Юрій Ройко.

«Кошти на заміну вікон ми з командою передбачили у бюджеті на соціально-економічний розвиток територій. У школі працює дружній і згуртований колектив, з яким ми знайомі майже 5 років. Тут свого часу реалізували на умовах співфінансування проєкт від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» - придбали музичну апаратуру». – розповів нардеп.

Під час спілкування із педагогами з’ясувалося, що школа потребує дитячого майданчика та ремонту харчоблоку.

«Завдання на наступний рік уже поставили і працюємо далі», - зауважив Вячеслав Рубльов.