У селі Сильне відсвяткували День громади

У неділю, 3 жовтня, мешканці Сильного Цуманської громади святкували День села. На урочистостях побував голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та помічник-консультант народного депутата Вячеслава Рубльова, депутат Волинської облради Юрій Ройко.

Святкування співпало із професійним святом працівників освіти, тому, окрім вітань мешканцям із Днем села, слова вдячності лунали для освітян.

Голова райради Олександр Омельчук вручив почесні грамоти Луцької районної ради за особливі трудові досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди Дня працівників освіти ветеранів освітянської галузі:

- Ройко Валерію Івановичу,

- Ройко Ользі Миколаївні,

- Ройко Надії Савівні.

Почесні грамоти Волинської обласної ради ветеранам освітянської галузі вручив помічник народного депутата Вячеслава Рубльова, депутат облради Юрій Ройко:

- Ходорчук Галині Михайлівні,

- Палецькій Марії Денисівні,

- Назарчук Валентині Григорівні.