У Луцькій райраді відбулося засідання комісії з питань освіти, інформаційного простору, культури та мови...

У Луцькій районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, соціального захисту населення, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та туризму, міжнародного співробітництва, зовнішньо-економічних зв’язків.
Депутати підтримали пропоновані на сесію проєкти рішень. Зокрема проголосували за програми зайнятості населення та патріотичного виховання молоді, а також підтримали пропоновані зміни до програми про співпрацю Луцької районної ради із закладами освіти.
Також члени комісії підтримали кандидатури О. Граузе, С.Мосійчука та О. Дідика для присвоєння їм звання "Почесний громадянин Луцького району".