У Ківерцях відбулася нарада із територіальної оборони

У Ківерцях відбулась нарада з керівниками правоохоронних та силових структур, представниками територіальних громад в рамках проведення заходів з територіальної оборони.

Участь у нараді взяв заступник керівника, керуючий справами Луцької районної ради Андрій Лев.

У вступному слові голова Луцької РДА Володимир Кец подякував присутнім за активну громадську позицію, патріотизм і мужність, та зазначив, що на сьогодні головне завдання навчання полягає не лише у підготовці та веденні територіальної оборони, а й отриманні практичного досвіду постановки завдань, їх виконання, управлінні та злагодженості роботи на всіх ланках.

Далі присутні заслухали інформацію начальника Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Миронюка, заступника начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки з територіальної оборони Анатолія Буяльського та начальника відділу з питань цивільного захисту, правоохоронної, оборонної роботи, запобігання та вивлення корупції Богдана Головатого щодо питань з територіальної оборони в районі.