У Горохові відбувся ІІІ відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва імені Степана Кривенького

На центральній площі Горохова відбувся ІІІ відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва імені Степана Кривенького. Дійство було масштабним, адже у фестивалі взяло участь більше 300 учасників і 29 колективів з усієї України.

Привітати горохівчан та артистів приїхали заступник керівника, керуючий справми Луцької районної ради Андрій Лев та народний депутат Вячеслав Рубльов.

«Мав за честь познайомитися з колективом, ідейним натхненником якого був Степан Кривенький. Народний аматорський хор "Хлібодар" із села Вільхівка, що на Горохівщині, зразково виконує пісні маестро. Саме вони відкривали дійство. Це неймовірно душевне свято, яке об'єднало усіх присутніх навколо української пісні й українських традицій. І я вважаю, що саме такі фестивалі зберігають наші споконвічні традиції і множать їх», - сказав Вячеслав Рубльов.