Ви є тут

У Башликах триває ремонт дороги до Карпилівки

Між селами Карпилівка та Башлики розпочався ремонт дороги. На відрізку автошляху протяжністю 2,4 кілометра підрядна організація ТзОВ «Унідор Сервіс» вкладає тонкошарове покриття з литої емульсійно-мінеральної суміші.

Загальна вартість робіт 4,6 мільйона гривень, які передбачені Державним дорожнім фондом.  

Як тривають ремонтні роботи, оглянули голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та радник голови, депутат Волинської обласної ради Юрій Ройко.

До слова, Юрій Ройко на початку року у своєму депутатському запиті звертався до голови Волинської ОДА  з проханням включити до переліку об’єктів 2021 року на фінансове забезпечення капітального ремонту доріг загального користування місцевого значення дорогу між Карпилівкою та Башликами, оскільки у Башликах триває будівництво сучасної школи, а доїзду до неї немає.

В результаті цю дорогу включили до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та середнього поточного ремонту автомобільних доріг, а ремонті роботи розпочалися на початку жовтня.

«Ремонт проводиться за шведською технологією, яку ми застосовуємо не вперше. Спочатку вкладається щебенева основа грубої фракції, яку просочують бітумною емульсією, та вкладають на неї пошарово щебінь менших фракцій із просочуванням емульсією. Зверху покривається усе литим асфальтобетоном, який закриває пори, та вберігає дорогу від руйнування. Така дорога прослужить не менше десяти років», - розповів майстер виробничої дільниці Василь Процан.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук оглянув дорогу та зауважив на якісному проведенні підготовчих робіт. Крім того, він вважає, що обрана технологія вкладання дороги є ефективною та економною.

«У такий спосіб відремонтовані дороги у Доросинях, Ківерцях. Місцеві мешканці користуються і немає жодних нарікань», - сказав Олександр Омельчук.

Крім того, як розповів Юрій Ройко, навесні наступного року запланований ремонт відрізка дороги, яка веде від Карпилівки до селища Цумань.