Селище Мар'янівка святкує 100-річний ювілей

У селищі Мар’янівка тривають святкові урочистості з нагоди 100-річчя з дня заснування. Заступник керівника, керуючий справами Луцької районної ради Андрій Лев та радник заступника голови Микола Федік, депутат Олександр Новак привітали мешканців селища з ювілейною датою та вручили голові громади Олегу Басалику почесну грамоту Луцької районної ради за особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, високий професіоналізм, з нагоди 30-ої річниці незалежності України та сторіччя з дня заснування селища.
Андрій Лев передав вітання від голови районної ради Олександра Омельчука та побажав громаді процвітання, економічного розвитку, а її мешканцям – міцного здоров’я, родинного затишку та мирного неба над головою.