Понад 315 мільйонів гривень податку з доходів фізичних осіб сплачено платниками Луцької ОДПІ

Протягом січня – вересня 2013 року до місцевих бюджетів міста Луцька та району від платників податків, що перебувають на обліку у Луцькій ОДПІ надійшло 315,2 мільйони гривень податку з доходів фізичних осіб.

Про це повідомила під час зустрічі з суб’єктами господарювання начальник Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Світлана Савчук.

«Як і раніше, принципи роботи Міндоходів залишаються простими і зрозумілими. Ми сприймаємо громадян і бізнес як своїх партнерів, цінуємо і поважаємо їх. А результатом цього партнерства є наповнення бюджетів», - зазначила керівник інспекції.

За словами посадовця, податок на доходи фізичних осіб складає «левову» частку надходжень місцевих бюджетів. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до місцевих скарбничок цього платежу зросли на 13,5 мільйона гривень.

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ