Напередодні осінньо – зимового періоду розпочинається кампанія із заготівлі картоплі

За ініціативи Волинської обласної ради напередодні осінньо – зимового періоду  розпочинається кампанія із заготівлі картоплі для забезпечення харчування пацієнтів профілактично-лікувальних закладів району та області. У зв’язку з цим голова районної ради Ігор Волошенюк звернувся з проханням не бути байдужими сільських, селищних голів і долучитися до благодійної акції: організувати заготівлю картоплі для Волинської обласної клінічної лікарні, Лікувально – профілактичного закладу „Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни”, Центральної районної лікарні, Торчинської районної лікарні та Маяківської школи-інтернат.

Завдяки спонсорській допомозі мешканців сільських населених пунктів, фермерів та керівників сільськогосподарських підприємств, які з розумінням відгукнуться на прохання органів місцевого самоврядування надати допомогу, - лікувальні заклади мають можливість зекономити значні кошти. Дані грошові заощадження в подальшому будуть спрямовані на інші невідкладні потреби охорони здоров’я: придбання медичного обладнання, ліків, впровадження енергозберігаючих технологій.