На околиці Луцька вшанували пам’ять розстріляних у Бабиному Яру євреїв

На околиці Луцька в урочищі Причищизна вшанували пам’ять розстріляних у Бабиному Яру євреїв.

80 років тому у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв.

Вшанували їхню пам’ять заступниця керівника виконавчого апарату Луцької районної ради Тетяна Павлова-Багрійчук, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, депутат Волиньради Григорій Пустовіт.

ДОВІДКОВО. Бабин Яр – це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Тут в роки фашистської окупації України було розстріляно понад 100 тисяч мирних радянських громадян, військовополонених, підпільників, партизанів, заручників, членів ОУН, психічнохворих та ін.