Мешканці міста Луцька та району з початку року на «Пульс» зателефонували 22 рази!

За дев’ять місяців 2013 року фахівцями Луцької ОДПІ опрацьовано 22  звернення, які надійшли від громадян та представників місцевого бізнесу на антикорупційний сервіс Міндоходів «Пульс».

Про  повідомили в управлінні обслуговування платників податків Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області.

Як і раніше, у переважній більшості громадяни використовують «Пульс» для з’ясування питань щодо організації роботи органів Міндоходів. Цієї тематики стосується 14 звернень.

Щодо внесення змін до свідоцтва  єдиного податку цікавилися 3 суб’єкти господарювання. Два звернення надійшло від  громадян з приводу отримання довідок про доходи та  форми 12 ОПП.

Про проблеми, які виникли при поданні звітності повідомило 3 заявника.

Фахівці Луцької ОДПІ зазначають, що всі питання вирішено по суті згідно з чинним законодавством про що повідомлено заявників.

Нагадаємо, що поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників Міністерства доходів і зборів, оперативно вирішити суперечливі запитання, які виникають у сфері адміністрування податків можна за телефоном (044)284-00-07. Лінія працює цілодобово.

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ