Голова райради взяв участь у науковій конференції "Волинь - край козацький"

У Луцьку відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Волинь – край козацький. Педагогічне краєзнавство: стратегічні орієнтири сучасного освітнього процесу» у режимі он-лайн.

Перед початком конференції із вітальним словом до учасників – істориків, краєзнавців, педагогів, студентів, звернувся голова Луцької районної ради Олександр Омельчук. Він подякував директору Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, професору, кандидату історичних наук Петру Олешку за увагу та дослідження Волині та козацької доби.

Голова райради наголосив, що історію, традиції треба шанувати, адже минуле навчає нинішні покоління.

Учасники обговорили козацьку тематику у волинському краєзнавстві, особливості родової геральдики козацької доби, козацьку педагогіку, систему виховання та сучасність, створення діяльність дитячо-юнацьких організацій на основі козацьких традицій тощо.

Матеріали конференції будуть надруковані в електронному збірнику.