Голова райради бере участь у форумі "Територіальні громади Рівненщини і Волині: взаємодія органів законодавчої влади та місцевого самоврядування"

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та радник голови Юрій Ройко перебувають у Боремельській громаді на Рівненщині, де розпочався форум "Територіальні громади Рівненщини і Волині: взаємодія органів законодавчої влади та місцевого самоврядування".
На форумі присутні народні депутати Вячеслав Рубльов, Віталій Безгін, Аліна Загоруйко, Лариса Білозір, Олександр Аліксійчук та інші, а також виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, голови громад, обласних, районних рад, депутати.
Головні теми зустрічі - місцеві податки, бюджети та взаємодія органів місцевого самоврядування з підрозділами поліції та ДСНС.