Голова районної ради взяв участь у засіданні жіночої ради Луцького району

26 листопада 2013 року відбулось засідання жіночої ради Луцького району. В засіданні взяв участь голова ради Ігор Волошенюк. Звертаючись до присутніх, Ігор Васильович наголосив на реалізації тих основних завдань, що відповідають соціально-економічному розвитку району. Адже, кожне громадське об’єднання представляє певну спільноту. Також зазначив, що таку організацію ми будемо підтримувати та всіляко їй сприяти. Також на засіданні обговорили роль та завдання жіночої ради та її вплив на  соціально-економічний розвиток району.

Створена жіноча рада має на меті своєї діяльності позитивно впливати на органи місцевої влади у вирішенні соціальних питань, а саме:  захисту людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, допомозі малозабезпеченим сім’ям, сприянні у вирішенні питань дітей-сиріт, інвалідів, вивченні громадської думки для використання в роботі.