Голова районної ради взяв участь у засіданні громадської ради

29 листопада 2013 року відбулось розширене засідання громадської ради Луцького району. У даному засіданні взяли участь голова районної ради Ігор Волошенюк, перший заступник голови Луцької районної державної адміністрації Віктор Сіліхін, заступники голови Луцької районної державної адміністрації, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій району. На засідання обговорювалося питання: Курс України спрямований на євроінтеграцію. Ігор Васильович зазначив, що підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом є вкрай важливим. Адже, головна перевага вступу України в ЄС полягає у можливості виходу нашої держави на один рівень з провідними країнами Європи та прийняття її до співдружності вільних, розвинутих в економічному та політичному плані держав. Оскільки найвищою соціальною цінністю в Україні є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека, підписання Угоди про Асоціацію з ЄС забезпечить українцям ефективний і доступний судовий захист, високі і надійні конституційні гарантії прав і свобод людини і громадянина. Однак, потрібно поступово впроваджувати стратегічні напрями розвитку ЄС в українську економіку та розробити програму дій щодо безболісної інтеграції України. Для нашої країни повинні бути визначені чіткі правила вступу в ЄС, які надають певні преференції та привілеї при підписанні Угоди про Асоціацію та сприятимуть соціально – економічному розвитку держави. Зокрема підтримка малого та середнього бізнесу, доступ до європейської системи освіти, охорони здоров’я, ринку праці.

По закінченню обговорення даного питання на засіданні громадської ради було прийняте рішення про популяризацію та підтримку євроінтеграційних процесів в Україні.