Голова Луцької райради Олександр Омельчук привітав нотаріусів із професійним святом

До 11-ої річниці святкування Дня нотаріату в Україні у Художньому музеї Луцька відбулися урочистості.
"Вчора ми святкували День знань, а сьогодні - День нотаріату, ці свята співпали, але, думаю, не випадково. Бо нотаріуси - це люди знань. До вас приходять люди з різними проблемами, ви їх консультуєте та допомагаєте. Дозвольте побажати здоров'я, терпіння та Божого благословіння. Велика шана вам за працю", - сказав у вітальному слові голова Луцької районної ради Олександр Омельчук.
Разом із заступником Сергієм Сіваком вони вручили подяки Луцької районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, сприяння громадянам, установам, підприємствам у здійсненні їх прав і захисті законних інтересів та з нагоди Дня нотаріату:
- Ірині Дехтярук, приватному нотаріусу Луцького районного нотаріального округу,
- Галині Голодевич, приватному нотаріусу Луцького районного нотаріального округу.