Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук побував на святкуванні Дня Затурцівської громади

На запрошення народного депутата Вячеслава Рубльова та голови Затурцівської громади Юрія Ковальчука голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та його радник Юрій Ройко побували в Затурцях на святкуванні Дня громади.

«Єдина, щаслива, радісна, Затурцівська громадо! Ми з вами сусіди і я багато чув про вас хорошого. Юрій Вікторович – активний та ініціативний голова громади, але вам пощастило і з народним депутатом Вячеславом Рубльовим, який дійсно багато сил докладає для розвитку Затурцівської громади. Нехай ця співпраця і надалі приносить користь. Бажаю усім міцного здоров’я, благополуччя та всіляких гараздів», - сказав у вітальному слові Олександр Омельчук.

Гості свята оглянули імпровізовані вулики кожного із шести старостинських округів Затурцівської громади та побували на ярмарку майстрів народної творчості.