Фестиваль „Осінні барви Торчина” 2013

6 жовтня, в день 920-ї річниці селища Торчин, відбулась одна із головних культурних подій Волинської області – фестиваль «Осінні барви Торчина».

Свято урочисто розпочалось парадним маршем господарів та численних гостей селища до площі, де і відбулось дійство. На фестиваль завітали десятки народних аматорських колективів із різних куточків Волинського краю аби вкотре продемонструвати, якими талантами багата наша українська земля.

Привітати селище зі святом та насолодитись осіннім фестивалем прибули голова Волинської обласної ради Володимир Войтович, заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк, начальник управління культури Волинської облдержадміністрації, заслужений працівник культури Володимир Лисюк, голова Луцької райдержадміністрації Володимир Демчук, керуючий справами, начальник загального відділу Луцької районної ради Наталія Муравйова та Торчинський селищний голова Юрій Кревський.

Володимир Войтович у своєму виступі привітав усіх присутніх зі святом та побажав:„Аби душа народу була завжди наповнена тим національним змістом без якого не було б сьогодні незалежної держави”. Також голова обласної ради оголосив подяки та нагородив цінним подарунком усі колекти, які приймали участь у даному культурному дійстві.

Від імені голови районної ради та від себе особисто привітала присутніх із 920-ю річницею Торчина Наталія Муравйова і зазначила, що:„Саме зусиллями жителів селища створюється неповторний образ Торчина, зберігається його героїчна історія та закладається майбутнє.Успіх селища – це впершу чергу успіх його жителів.”

По завершенні офіційної частини традиційно із вокально-хореографічними композиціями першим на сцені виступив заслужений народний ансамбль пісні і танцю „Колос” під керівництвом Олександра Огородніка. Потому широкому загалу були представлені виступи як окремих учасників, так і цілих творчих колективів вокально-інструментального та танцювальних жанрів.

Під час свята можна було ознайомитись з виставкою виробів народних умільців, промислових  та продовольчих товарів, представленими підприємствами  Торчина. Неподалік усі бажаючі мали можливість смакувати козацьким кулішем.