Експонати, яким по 150 років: у селі Клубочин діє музей зі старовинними речами

У невеличкому селі Клубочин Цуманської громади діє музей, у якому найстарішим експонатам по 150 років.

Перебуваючи із робочою поїздкою у Клубочині, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, радник голови ради Юрій Ройко та директорка Ківерцівського музею Оксана Сущук відвідали місцевий музей.

Екскурсію провела завідуюча клубом села Клубочин Людмила Гонтар.

«Ми власними силами зробили музей у клубі, для якого збирали експонати з усього Клубочина та сусідніх сіл. Хто з горища дістав нам раритети, хто сам приносив… Картини, вишиванки, коври, побутові речі, ткацькі предмети… Є от у нас скатертина ручної вишивки, якій 150 років. Такого ж віку і ступа, ще маємо 100-річний вулик та старовинний віз. Пропонували нам в музей забрати ткацький верстат, але поки не маємо місця, де його поставити», - розповіла Людмила Гонтар.

Голова Луцької райради Олександр Омельчук зауважив, що не дивлячись на невелику кількість населення у селі Клубочин, розвитку культури Цуманська громада в особі її очільника Анатолія Дорошука приділяє достатньо уваги, зберігаючи у селах клуби та музеї.