До уваги платників податків! Гарячі лінії у листопаді 2013 року

7 листопада 2013 року з 11.00 год. до 12.00 год. сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” за номером телефону 777-129  проводить начальник управління обслуговування платників податків Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Цвілюх Наталія Андріївна.

Тема: « Скарги на дії  посадових осіб територіальних органів Міндоходів. Антикорупційний сервіс «Пульс Міністерства доходів і зборів України ».

14 листопада 2013 року з 10.00 год. до 11.00 год. сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” за номером телефону 777-133 проводить начальник управління оподаткування та контролю об’єктів і операцій Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Куньчик Галина Євгенівна.

Тема: «Застосування положень Податкового кодексу в обчисленні та адмініструванні податку на прибуток».

21 листопада 2013 року з 10.00 год. до 11.00 год. сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” за номером телефону 777-193 проводить начальник відділу адміністрування  єдиного соціального внеску Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Грицевич Галина Миколаївна.

Тема: «Порядок нарахування, обчислення і сплата єдиного внеску. Розмір єдиного внеску».

28 листопада 2013 року з 12.00 до 13.00 год. сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” за номером телефону 777-146 проводить заступник начальника  Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Ткачук Андрій Михайлович.

Тема: «Особливості подання звітності при використанні Реєстраторів розрахункових операцій. Електронна звітність – швидко, зручно та сучасно. Безкоштовні послуги електронного цифрового підпису ».

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області