До уваги платників податків – фізичних осіб! Звірка по податку на нерухоме майно!

У зв’язку зі змінами щодо податку на нерухоме майно, внесеними Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України  щодо об’єктів нерухомості» від 04.07.2013 року № 403-VII, що набули чинності з 04.08.2013 року, і стосуються фізичних осіб, Луцька об’єднана податкова інспекція ГУ Міндоходів у Волинській області з метою уникнення помилок при проведенні нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, запрошує громадян у власності яких перебувають об’єкти нерухомого майна розташовані на території міста Луцька та району та з яких у наступному році сплачуватиметься податок, для проведення звірки розмірів житлової площі даних об’єктів, а також права на користування пільгою.

Звірка здійснюється на підставі оригіналів документів, які посвідчують право власності на житлову нерухомість/пільгу, за адресою: м. Луцьк, Київський майдан,4, кабінет 208.

Телефон для довідок : (0332) 777-181.