До уваги молоді Луцького району!

Луцька районна рада повідомляє про початок прийому документів кандидатів до складу Молодіжної ради при Луцькій районній раді. Установчі збори по формуванню персонального складу Молодіжної ради відбудуться 20 жовтня 2021 року в залі засідань Луцької районної ради о 10 год.

Склад Молодіжної ради формуватиметься з представників віком від 14 до 35 років, які можуть бути делеговані:

- територіальними громадами Луцького району;

- закладами освіти, кандидатури яких подаються студентським або учнівським самоврядуванням навчального закладу;

- громадськими обєднаннями та/або відокремленими підрозділами громадських обєднань, що проводять діяльність у сфері молодіжної політики на території Луцького району, які зареєстровані в установленому законом порядку.

До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного суб’єкта подання.

Відповідно до розпорядження голови Луцької районної ради від 18.08.2021 №39 «Про створення робочої групи з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Луцькій районній раді» утворено робочу групу з підготовки установчих зборів у складі:

- голова робочої групи – Білик Віктор Іванович, начальник відділу з питань освіти, науки, культури, молоді, спорту та медицини, депутат районної ради;

- заступник голови робочої групи – Ройко Юрій Петрович, радник голови районної ради;

члени робочої групи:

- Сніжко Віталій Вікторович, депутат районної ради;

- Ясинська Надія Євгенівна, радник голови районної ради на громадських засадах;

- Романюк Яна Олександрівна, голова Громадської організації «ЮсСфера».

Для участі в установчих зборах кандидати до складу Молодіжної ради подають робочій групі наступні документи:

- заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу суб’єкту подання;

- прийняте в порядку, встановленому установчими документами суб’єкту подання, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

- біографічну довідку делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, місця роботи, посади в органах суб’єкту подання, контактної інформації;

- нформацію про отримання суб’єктом подання як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого таким суб’єктом представника на обробку його персональних даних.

Документи кандидатів до складу Молодіжної ради прийматимуться до 20 вересня включно.

Відповідальна особа – Білик Віктор Іванович, тел. (0332) 247077, електронна пошта lutskrada@ukr.net