Для посадовців, які порушують встановлені терміни подання звітності з єдиного внеску передбачена адміністративна відповідальність

Луцька ОДПІ повідомляє, що неподання, несвоєчасне подання або ж подання не за встановленою формою звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування передбачає адміністративну відповідальність для посадових осіб – платників єдиного соціального внеску.

У цих випадках згідно з чинним законодавством для порушників передбачено штраф від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-510 грн).

Повторне (протягом року) вчинення таких дій особою, яку було піддано адміністративному стягненню, передбачає накладення штрафу від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-680 грн).

Довідково: дана норма регламентована ч. 1 ст. 26 Закону України від 08.07.10 № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Інформаційно-комунікаційний відділ Луцької ОДПІ