69-та річниця визволення України від фашистських загарбників

З нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників 28 жовтня у районі відбулося ушанування пам'яті мільйонів померлих за визволення української землі та людей, які загинули на окупованій території, у концтаборах, на фашистській каторзі.

Урочисте покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому солдату пройшло поблизу села Вересневе. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Володимир Демчук, керуючий справами, начальник загального відділу районної ради Наталія Муравйова, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та підприємств району.

Щорічно цього дня відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року № 836 відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Покладання вінків та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, монументів загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни проводяться на територіях усієї України.