Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

До відома керівників комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст району

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Луцька районна рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу  проєкту рішення «Про Порядок відрахування частини чистого прибутку (доходу) до районного бюджету від підприємств, що належить до районної комунальної власності».

З проєктом рішення можна ознайомитись на офіційному сайті районної ради:  https://r-rada.lutsk.ua/  в розділі «Регуляторна політика».

Проєкт рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового  кодексу України з метою  спрямування на удосконалення правового регулювання фінансових відносин (перерахування частини чистого прибутку чи доходу до районного бюджету) між районною  радою та комунальними підприємствами.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

вул. Ковельська, 53, м. Луцьк, Волинська обл., 43001 або на електронну адресу: lutskrada@ukr.net