ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ ТА КЕРІВНИКІВ РАЙОННИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

28 грудня 2018 року о 11 годині в сесійному залі відбудеться тридцять четверта позачергова сесія Луцької районної ради. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Костючик С.Г.

- Про підтримку депутатського запиту Борейчука Г.І. щодо надання інформації.

- Про підтримку депутатського запиту Янчук О.В. щодо виділення коштів.

- Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 – 2019 роки.

Про надання згоди на безоплатну передачу майна Торчинської дитячої музичної школи, майна бібліотек - філій сіл Садів, Веселе, Буяни, Усичі, Білосток, Торчинської селищної бібліотеки для дорослих, Торчинської селищної бібліотеки для дітей.

- Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек – філій сіл Садів, Веселе, Буяни, Усичі, Білосток, Торчинської селищної бібліотеки для дорослих, Торчинської селищної  бібліотеки для дітей, Торчинської дитячої музичної школи.

Про припинення діяльності шляхом ліквідації дитячо – юнацької  спортивної школи Луцького району Волинської області.

Про затвердження нової редакції Статуту комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради”.

- Про комунальне підприємство „Торчинська районна лікарня Луцької районної ради”.

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств.

- Про комунальне підприємство „Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради”.

- Про затвердження Районної програми фінансової підтримки комунального підприємства Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради на 2019 – 2020 роки.

Про затвердження „Програми забезпечення виконання рішень суду на 2019 – 2020 роки”.

- Про Програму підтримки відділу трудового архіву районної ради на 2019 – 2021 роки.

- Про районний бюджет на 2019 рік.

- Про використання бюджетних коштів головними розпорядниками, одержаних з районного бюджету за 11 місяців 2018 року.

- Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.

- Про визначення строків проведення звітів депутатів районної ради сьомого скликання перед виборцями.

- Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, голова та заступники голови райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, голови ОТГ, селищний та сільські голови, представники засобів масової інформації.

З матеріалами сесії можна ознайомитися на сайті районної ради http://r-rada.lutsk.ua/в розділіСЕСІЇ, або ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЙ